Nezařazené

Ako používať video vo vašom e-mailovom marketingu

Každý deň sledujú YouTube milióny ľudí na celom svete. Nebolo by to úžasné, keby vaše e-maily mali taký typ angažovanosti? Môžu. Jednoduchým pridaním videa do e-mailového marketingu môžete svoje nudné správy zmeniť na zábavné zážitky pre účastníkov. Dôkaz? MarTech Advisor  hovorí, že pridávanie videí do e-mailového obsahu môže zvýšiť počet kliknutí o 300 percent.
Tu je návod, ako používať video vo vašom e-mailovom marketingu.youtube.png
Pridajte do svojho predmetu správy e-mail „video“.
Predstavte si, že trávite čas vytváraním úžasného videa pre svoju e-mailovú marketingovú kampaň, len aby ste zistili, že vaše e-mailové správy sa ani neotvárajú. Ak chcete, aby vaši e-mailoví účastníci sledovali videá vo vašich e-mailoch, musíte im najprv oznámiť, že sú tam pridaním kľúčového slova do svojich e-mailových predmetov.
Vložte ho priamo do svojho e-mailu.
Pre vašich e-mailových účastníkov by nemalo byť ťažké sledovať vaše videá. Namiesto toho, aby používatelia klikli na odkaz, ktorý ich vedie na vstupnú stránku, aby si ho pozreli, vložte ho priamo do svojho e-mailu.
Použite pútavý náhľad.
Aj keď je vaše video priamo vložené do e-mailu, ak vyzerá nudne, používatelia ho nebudú pozerať. Preto je dôležité používať pútavý náhľad. Miniatúra je prvá vec, ktorú používatelia uvidia a ktorá ich povzbudí, aby stlačili tlačidlo „play“. Preto musí obsahovať niektoré zaujímavé snímky a text, ktorý chytí pozornosť svojich účastníkov. Nezabudnite vytvoriť originálnu miniatúru pomocou vlastných obrázkov alebo fotografií.aplikace.jpg
Vyskúšajte GIF a cinemagraphs.
Okrem tradičných videozáznamov nezabudnite použiť aj súbory GIF a cinemagraphs vo svojich e-mailoch. GIF a cinemagraphs sú rovnako zábavné. Navyše, používatelia nemusia kliknúť na „play“, aby si ich mohli prezrieť.
Aký je rozdiel medzi GIF a kinemagraphom? GIF je zvyčajne krátky rámec  animácie. Cinemagraphs na druhej strane, boli vytvorené dvoma fotografmi. Sú to ako živé obrázky a kvalita je špičková.
Na záver
Nezabudnite sledovať svoje výsledky a analýzy, aby ste vedeli, či je vaša stratégia videa efektívna, a nájsť spôsoby, ako ju ďalej vylepšovať, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Mohlo by se vám také líbit...