Životný štýl

Nová AUDI Q5

  • Ak hľadáte veľké, priestranné, a luxusnejšie auto ste na správnom mieste. Nová Audi Q5 je SUV-čko ktoré sa dostane do všetkých terénoch a z veľkým kufrom zmestite všetko čo potrebujete.

audi

  • U tohto auta môžete čakať veľa pretože Q5 sa stala veľkou konkurenciou pre BMW X3 alebo Mercedes Glc. Jeho trieda sa dostala do novej lepšie generácie v SUV kategórii. Jeho kabína nie je len dokonale vybavená pre vodiča ale aj pre spolucestujúcich. Takže v tomto aute sa rozhodne nudiť nebudete. Jedna sa o tašky diesel z viacerými objemy. https://www.recom.sk/nove-audi-q5 Napríklad diesel 2.0 je vhodný partnerom pre rodinu ktorá rada cestuje po svete a zažíva nové dobrodružstvá. Ale pri benzínovej je tam možnosť úspory paliva ale nemá dostatočný výkon na cestách. Samotný motor pri dieseli V6 má až neuveriteľných 288 koni a preto sa dokáže popasovať zo všetkým čo mu príde do cesty. Ak rozmýšľate nad výberom prevodovky máte na výber zo štyrmi valcami šesť stupňovú automatickú prevodovku s dvojitou spokojkou a navyše k tomu pri výbave Quattro \’Ultra\‘ máte pohon všetkých štyroch kolies. Pri V 6 je osem stupňová automatická prevodovka s krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies Quattro dostatočne plným výkonom.

motor

  • Diesel vhodný partnerom pre všetky skupiny ľudí ktorý nielen radi cestujú, nakupujú ale najme skúšajú ťažký náročný terén. Ak sa bojíte že vypustite veľa emisií CO2 do ovzdušia aj tento problém sa dá jednoducho vyriešiť. Stačí ak prepnete na MLB Evo a bude mať prínosy v spotrebe paliva, výkonu a emisií CO2.

  • I keď Q5 taktiež ponúka vo svojej výbave aj bezpečnostnú súpravu ktorá je v tejto triede absolútnou novinkou. Ide o snímač mŕtveho bodu, ktorý má za úlohu upozorniť vodiča pred možným stretom z cyklistom alebo chodcom či najnovšie Gps či kamerové zariadenia ktoré majú uľahčiť vodičovi dojazd do cieľa a množstvo iných noviniek ktoré Audi Q5 ponuka.

Mohlo by se vám také líbit...