Nová AUDI Q5

  • Ak hľadáte veľké , priestranné , a luxusnejšie auto  ste na správnom mieste . Nová Audi Q5 je SUV-čko ktoré sa dostane do všetkých terénoch a z veľkým kufrom zmestite všetko čo potrebujete. 

 audi

  • U tohto auta môžete čakať veľa pretože Q5 sa stala veľkou konkurenciou pre BMW X3 alebo Mercedes Glc. Jeho trieda sa dostala do novej lepšie generácie v SUV kategórii. Jeho kabína nie  je len  dokonale vybavená pre vodiča ale aj pre spolucestujúcich. Takže v tomto aute sa rozhodne nudiť nebudete. Jedna sa o tašky diesel z viacerými objemy . https://www.recom.sk/nove-audi-q5 Napríklad diesel 2.0 je vhodný partnerom pre rodinu ktorá rada cestuje po svete a zažíva nové dobrodružstvá. Ale pri benzínovej je tam možnosť úspory paliva ale nemá dostatočný výkon na cestách . Samotný motor pri  dieseli V6 má až neuveriteľných 288 koni a preto sa dokáže popasovať zo všetkým čo mu príde do cesty. Ak rozmýšľate nad výberom prevodovky máte na výber zo štyrmi valcami šesť stupňovú automatickú prevodovku s dvojitou spokojkou a navyše k tomu pri výbave Quattro \’Ultra\‘ máte pohon všetkých štyroch kolies. Pri V 6 je osem stupňová automatická prevodovka s krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies Quattro dostatočne  plným výkonom.

 motor

  • Diesel vhodný partnerom pre všetky skupiny ľudí ktorý nielen radi cestujú , nakupujú ale najme skúšajú ťažký náročný terén . Ak sa bojíte že vypustite veľa emisií CO2 do ovzdušia aj tento problém sa dá jednoducho vyriešiť. Stačí ak prepnete na MLB Evo a bude mať prínosy v spotrebe paliva , výkonu a emisií CO2.

 

  • keď  Q5 taktiež ponúka vo svojej výbave aj bezpečnostnú súpravu ktorá je v tejto triede absolútnou novinkou. Ide o snímač mŕtveho bodu , ktorý má za úlohu upozorniť vodiča pred možným stretom z cyklistom alebo chodcom či najnovšie Gps či kamerové  zariadenia ktoré majú uľahčiť vodičovi dojazd do cieľa a množstvo iných noviniek ktoré Audi Q5 ponuka.