Šport

Zimné športy

Vždy, keď sú majstrovstvá v hokeji, autá na uliciach sa oblečú do výzdoby. Vlajky zdobia veru nie jedno autíčko. Očakávame veľa. Prichádza ale realita. Ak sa nepracuje s mládežou výsledky sa jednoducho nemôžu dostaviť. Verím ale, že nás hokejisti potešia a odovzdajú na ľade zo seba všetko.

snowboard

  • Radosť nám robia ženy. Veronika Zuzulová, Petra Vlhová, Nasťa Kuzminová aj Fialkové sestry. Terka Poliačková prirodzene tiež. Bez nej by sme totiž štafetu nemali a je našou štvrtou najlepšou biatlonistkou. Nadávate ? Nastúpte vy a podajte lepší výkon !

 
Nečakajme od každého iba prvé miesto ! To sa nerodí veru ľahko. Veľa by o tom mohla porozprávaž Veronika Zuzulová a hlavne jej otec. Koľko nepohody a odriekania bolo , kým došli na vrchol !
Aj zranenia komplikovali kariéru . Tešme sa, že teraz sa Petre vyhýbajú a že je v takej výbornej forme. Povzbudzujme ju a nie len ju. Úžasné dievčenské ľudové zoskupenie zložilo na je počesť pesničku. Môže byť niečo krajšie od fanúšika športu ako práve toto?
 
Nech sú pre nás vzorom, nech  povzbudzujeme skvelú a neskutočne skromnú Nasťu. Je obdivuhodné, čo už dokázala. Ukázala ale aj nesmierny zmysel pre solidaritu a zmysel pre súdržnosť, keď sa naozaj pekne zastala Terky. Fanúšik je veru všelijaký.
Raniť človeka dokáže každý hlupák. Podporiť a vyjadriť solidárnosť ale dokáže iba človek s veľkým srdcom- Tak sa prejavila aj Nasťa Aj pán Kuzmin.
Rovnako nádherné gesto poskytla našej Petre Vlhovej aj Mikaela Schiffrinová- večná to súperka, ale zároveň aj chápajúca športovkyňa, ktorá po slalome v Maribore zašla za Petrov a povzbudila ju. To by veru dokázal iba málokto.
 
běžky

  • Aj tom je veľkosť športovca a aj diváka. Buďme vďační za množstvo prenádherných okamihov, ktoré nám športovci prinášajú a uvedomme si, že aj oni majú právo na chyby. Kto si bez viny- hoď kameňom. Kto podáva super výkony bez chýb vždy- iba ten nech kritizuje.

Mohlo by se vám také líbit...