Cestovanie

Naša kondícia alebo benefity pravidelného a kvalitného sexu

Viacerí sa asi zhodneme na tom, že sex sa dá vnímať ako veľmi pozitívna súčasť našich životov. Pritom ide o niečo úplne prirodzené, čo však so sebou okrem potešenia a rozkoše prináša tiež pozitívne účinky na naše zdravie. Nemusí sa pritom jednať primárne len o to telesné zdravie, ale tiež o psychickú pohodu, čo však v nemalej miere spolu častokrát súvisí. Oba faktory dokážeme udržiavať na zdravej hranici, pokiaľ sa nebudeme báť oddávať sa pravidelnejšiemu a kvalitnému styku. A v prípade, ak napríklad mužov začínajú trápiť nastupujúce problémy s erektilnou dysfunkciou či naopak už žien nastupuje frigidita, ešte vždy existujú rôzne riešenia.

Muž so ženou, pár v strednom veku, zamilovaní

Teda aké konkrétnejšie výhody so sebou prináša kvalitný sex a jeho pravidelnosť?
Tak zamerajme sa napríklad na psychologické faktory, kedy je výsledkom uvoľnenosť, celkovo šťastnejší pocit či sebadôvera. Človek sa cíti viac „free“, čo sa následne podpisuje aj na jeho lepšom vzťahu s okolím či na chuti posúvať sa niekam ďalej (napr. v kariérnom živote).

  • V živote nejedného človeka sa niekedy môže začať vyskytovať pravidelnejší stres či dokonca melanchólia. A práve týmto stav je samozrejme potrebné zabrániť. Ak sa takéto obdobie blíži, zlé myšlienky zaženieme práve vášnivým intímnym dobrodružstvom, ktoré nás udrží nad vodou.

Civilizačné ochoreniasúvisiace s vysokým krvným tlakom alebo problémami so srdcom nám dokážu byť vzdialené, nakoľko sex je overenou prevenciou aj v tomto smere. Pohlavný styk znižuje https://refresher.sk/44294-Mat-na-profilovke-fotku-s-viacerymi-ludmi-nie-je-dobry-napad-Znizuje-tvoje-sance-na-uspech-a-navyse-tvoj-profil-posobi-neprehladne systolický krvný tlak a navyše vravíme o oddialení rizika vzniku infarktu. A to konkrétne sexom s pravidelnosťou 3-krát týždenne.

Ženské telo, červená podprsenka

  • Táto veľmi sympatická „rada bez predpisu“ sa podpisuje tiež pod zdravšie fungovanie krvného obehu a ciev, takisto s pomerne vysokým percentuálnym účinkom slúži pod vhodnú prevenciu pred ochorením srdca.

Výsledkom praktizovania tejto obľúbenej aktivita je tiež zvýšená imunita či napríklad veľmi efektívne spaľovanie kalórií.

Mohlo by se vám také líbit...