Služby

Začnite podnikať rýchlo a jednoducho s ready made s.r.o.

Možno so sebou nosíte skvelý podnikateľský plán, ktorý by dokázal priniesť zaslúžené ovocie, teda celkom pekné zisky, ktoré by vás vedeli živiť či dokonca sa postarať o celkom luxusný život. Veľa začínajúcich podnikateľov začína so živnosťou, niektoré príležitosti však vyžadujú, aby ste sa do nich pustili so založenou firmou. Založenie firmy však so sebou každému bez rozdielu prináša nutnosť myslieť na časovú rezervu, nie je to krátky a ani byrokraticky jednoduchý proces.

oblek, podnikateľ

Vlastne zo začiatku vás skôr, než podnikanie, bude s najväčšou pravdepodobnosťou čakať behanie po úradoch, podávanie žiadostí a čakanie na ich schválenie a realizáciu. Najobľúbenejšou formou podnikania sú spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) a aj tieto sprevádzajú mnohé potrebné náležitosti k tomu, aby sa s nimi vôbec mohol právoplatne rozbehnúť biznis. Je tu napríklad potrebné zapísať ich do obchodného registra či zaregistrovať ich na daňovom úrade, tiež sa pri nich musí zaplatiť vysoké základné imanie. A nie je vylúčené, že administratíva vám hodí pod nohy prekážku, ktorú nebudete vedieť vyriešiť, teda aspoň nie v čase, v akom ste si predstavovali.

To znamená, že časovo obmedzené podnikateľské príležitosti popri týchto úkonoch budú strácať svoj potenciál, alebo vás v danom odvetví a na danom územní predbehne konkurencia.

Celý proces sa dá výrazne zrýchliť a zjednodušiť, ak takúto firmu kúpite. Firma na predaj 41 business vám to umožňuje a nie je tajomstvo, že takéto riešenie využívajú podnikateľa, ktorí chcú alebo potrebujú začať podnikať v čo najkratšom čase.

zmluva, podpis

Populárnou možnosťou sú predzaložené spoločnosti ready made s.r.o., ktoré sú čisté a nemajú za sebou žiadnu reálnu podnikateľskú činnosť. Sú bez histórie, nevykonávali obchodné transakcie a biznis, hoci sú zapísané v obchodnom registri, zaregistrované na daňovom úrade, majú pridelené IČO a DIČ, splatené základné imanie a boli vytvorené iba za účelom predaja.

Mohlo by se vám také líbit...