Služby

Riešenie problémov s preliačinami

Karoséria vozidla je veľmi náchylná na vizuálne defekty, stačí chvíľka nepozornosti, a na karosérií sa objaví preliačina. Takéto niečo sa môže stať hoci komu na vozidle, či už novšieho ročníka, alebo na vozidle staršom. Deje sa to rovnako šoférom s dlhoročnými skúsenosťami, alebo nováčikom. Čo však zamrzí najviac je, že človek si môže dať pozor akokoľvek, a preliačinu mu spôsobí niekto iný, napríklad na parkovisku svojimi dvermi, alebo nákupným vozíkom, prípadne kameňom, ktorý do vozidla odstrelí pri kosení trávniku, alebo len pri prejazde vozidla okolo od pneumatiky.

oprava plechu

Bežne takúto udalosť treba riešiť prebrúsením miesta, vytiahnutím preliačiny a lakovaním celého dielu na vozidle, čo však zvyčajne býva veľmi nákladná operácia a po takomto zásahu do karosérie je aj viditeľné že to miesto bolo opravované. Naša firma je však špecialista na opravu preliačin na aute Prešovv Autopdr. Preliačiny na karosérií riešime systémom PDR- paintless dent repair. Znamená to, že vozidlo po oprave si zachová svoj pôvodný vzhľad a nie je potrebná oprava lakovaním, čo zároveň zachová cenu vozidla na pôvodnej čiastke a pri predaji nemusíte vysvetľovať kupcovi, prečo je diel lakovaný a presviedčať ho o tom, že vozidlo nebolo búrané.

oprava karosérie

Dlhoročné skúsenosti s opravou karosérie v našej firme zároveň garantujú to, že vozidlo bude opravené čo najlepšie za čo najkratší čas. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá a preto vieme poradiť a dohodnúť najlepšie riešenia Vašich karosárskych problémov. Tak neváhajte, a ak Vás trápi preliačina na Vašom aute a nechcete míňať veľa peňazí za lakovanie dielu, kontaktujte nás a spoločne dodáme Vášmu autu vzhľad, aký malo pred nepekným incidentom. Nájdete nás na naší adrese v Prešove alebo na stránke https://www.autopdr.sk kde nájdete aj náš cenník. Kontaktujte nás na tel. č. 0948 222 100 alebo mailom: info@autopdr.sk.

Mohlo by se vám také líbit...