Výrobky

Robte čo, čo sa vám páči

Je jasné, že niektoré veci sú pre ženy dôležitejšie, ako tie druhé. Nemusíte sa však obávať toho, že niečo urobíte zle, keď sa nezačnete starať o iné veci. Ja som si vždy predstavovala, že budem vyzerať perfektne, a to za každú cenu. Preto som si tak zakladala na tom, aby boli veci podľa mňa. Asi je jasné, že nech sa deje čokoľvek, mali by sme sa zamerať na dôležité veci. Vždy, keď som chcela, aby som bola perfektná, musela som si to zariadiť sama. Inak mi bolo jasné, že to proste nejde. Na niektoré veci sa proste človek musí pripraviť aj inak.

řasy umělé

Nemôže urobiť niečo, čo je zle. Dokonca nemôže urobiť ani niečo, s čím nie je stotožnený. A práve preto mi bolo jasné, že na všetkom musím nejako špeciálne popracovať. Všetky veci, ktoré sú pre mňa dôležité, znamenajú aj to, že si na tom dám špeciálne záležať. Presne tak to bolo aj s mojimi riasami. Bolo mi jasné, že nemôžem konať inak, ako urobiť všetko preto, aby veci fungovali tak, ako chcem ja. A práve preto som bola taká zameraná na umelé riasy. Ale bez toho, aby som mala poriadne lepidlo na mihalnice to jednoducho naozaj nešlo.

hnědé oko

Aj z toho dôvodu som vedela, že musím urobiť všetko preto, aby som mala veci podľa seba. Celý život som taká bola a už na tom nikdy nebudem nič meniť. Takže, je mi jasné, že asi to niektorí ľudia nepochopia, ale teším sa na to, že konečne budem vidieť niečo, čo je pre mňa dôležité aj na sebe. Nie pre každú ženu je dôležitý mejkap a veci okolo toho, ale pre mňa to dôležité je. Takže už viac nemám nad čím premýšľať. Je jasné, že všetko dokážem urobiť hlavne tak, ako to chcem sama. A aj keď líčenie niektoré baby nechápu a muži mu už absolútne nerozumejú, ja som šťastná, že niečo takéto mám a ešte šťastnejšia, že sa tomu môžem venovať. Preto by som poradila všetkým ženám, aby robili to, čo chcú. To je niečo, čo je naozaj dôležité.

Mohlo by se vám také líbit...