Výrobky

Aj drobní podnikatelia si môžu dovoliť kvalitné veci

Spotreba domácností rastie v každom ohľade, kupujeme viac potravín, oblečenia, zveľaďujeme si svoje príbytky a zariaďujeme ich drobnosťami, venujeme sa koníčkom a motoristi svojim tátošom, takže existuje veľa príležitosti na využívanie prepravných boxov či debien s vekom. Na každý druh tovaru máte možnosť si vybrať bezpečný, moderný, variabilný, ale hygienický spôsob prepravy či uskladnenia v plastových debnách.

V čiernej je box elegantný

Podnikatelia určite radi prijmú každú pomoc pri šetrení nákladov na chod firmy, výrazné uľahčenie a zrýchlenie napríklad pri uskladňovaní tovaru alebo aj pri jeho prevážaní je pre nich bonusom. Plastové debny s vekom môžu časť ich problémov vyriešiť, lebo sú spoľahlivé, vyrábajú sa z odolného plastu v zložení polypropylén a polyetylén, ktoré im dodávajú pevnosť a zároveň aj vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu.

Plastové debny s vekom patria k výrobkom rokmi overených kvalitou, vyznačujú sa vysokou nosnosťou, bezpečnosťou, výrobca ich navrhol ako plne kompatibilné pre všetky automatizované procesy a zároveň myslel aj na ich jednoduchú údržbu. Po skončení životnosti sa dajú plastové prepravky s vekom 100% recyklovať. Veko týchto debien má funkciu ochrany tovaru v nich pred znečistením, kontaminovaním, sú kompatibilné s bežnými plastovými paletami, vyrábajú sa vo viacerých farbách, veľkostiach či štýloch, aby boli čo najskladnejšie.

Prepravky bez veka sú tiež praktické

Veľa priestoru na uskladnenie týchto debien nebudete potrebovať, pretože sú skladacie, stohovateľné a zasúvacie, čo sa cení aj pri ich prevoze, kedy ušetríte miesto a náklady na dopravu zároveň. Boxy s vekom alebo bez neho sa uplatnia v každom odvetví priemyslu, potravinárstve, poľnohospodárstve, ale ocenia ich aj menší domáci majstri a podobne, napríklad pri uskladňovaní súčiastok či autodielov alebo iných predmetov. S plastovými debnami s vekom bude každý typ tovaru uskladnený bezpečne a nedôjde k jeho znehodnoteniu.

Mohlo by se vám také líbit...