Domov

Sprchová miestnosť- moderná alternatíva súčasnosti

Mať vo svojej kúpeľni sprchový kút sa radí k štýlovo pôsobiacim riešeniam, ktoré pôsobí moderným dojmom a navyše má praktické využitie. Niet divu, že práve toto riešenie sa stáva voľbou dnešných domácností a mám ten pocit, že v budúcnosti bude táto idea ešte rozšírenejšia. Stačí sa inšpirovať pár obrázkami a pochopíte, prečo mám ten názor. Takáto menšia zmena, takéto Sklenene sprchove kuty po vizuálnej stránke obohatia celú kúpeľňu a premenia ju na inovovanú, modernú miestnosť, ktorá nasleduje štýlové trendy súčasnosti.
kameny za vanou
Dokonalá vizuálna premena, respektíve obnova nás ale čaká v prípade, ak sa z tejto miestnosti pokúsime spraviť pohodlnú a komfortnú sprchovú miestnosť. Teda sklenený sprchový kút môže byť len súčasťou inovovanej miestnosti, v ktorej sa budeme cítime maximálne pohodlne a priestor bude ladiť vzájomnou harmóniou.
Takouto rekonštrukciou dosiahneme priestranný areál vyhradený na sprchovanie a hygienu, určite si viete predstaviť, že musí ísť o skvelý pocit. Dostatok miesta a pohybu nám dopraje pocit väčšej slobody a z takéhoto osviežujúceho miesta sa nám ani nebude chcieť odísť. Takýto priestor si následne môžeme ozdobiť rôznymi dizajnovo vkusnými dekoráciami a inými detailmi či naopak potrebnými doplnkami.
okno nad wc
Vaňu v podstate v tejto miestnosti nebudeme potrebovať, čaká nás tak dostatok voľného miesta.
Sprchový kút od celku môžeme rozdeliť práve sklenenou stenou a zvyšný priestor využiť k inštalácii umývadla a zrkadla, takisto ho obohatiť inými potrebnými alebo aj dizajnovými doplnkami. Vo svojej podstate sa spravidla jedná o rozmermi väčšiu kúpeľňu, po ktorej budeme mať voľný pohyb neobmedzený malým priestorom s množstvom nemotorných prekážok. Ako som už spomenul na začiatku, sprchový kút je prvotná idea, no ak to chcete dotiahnuť do dokonalosti a investovať trochu viac, existuje aj táto rozšírenejšia varianta.

Mohlo by se vám také líbit...