Domov

Nikdy nie je neskoro!

Nielen amatérom, ale aj začínajúcim architektom, ktorí zatiaľ ešte nemajú veľa skúsenosti s projektovaním, ponúkame svoje služby. Takisto sa na nás môžu obrátiť aj developeri či projekčné kancelárie, radi im poskytneme poradenstvo pri realizácii projektov na profesionálnej úrovni.
Konštrukčné alebo technické problémy považujte za vyriešené, poradíme, vysvetlíme a aj vypracujeme technickú dokumentáciu s náležitosťami, ktoré musí obsahovať a, samozrejme, so zrozumiteľnými vysvetlivkami.

architektura

Kompletná dokumentácia nie je problém

 

S našou pomocou môžete rátať aj pri statických výpočtoch, prípadne vypracujeme kompletnú dokumentáciu statiky. Obavy, že by váš dom mohol spadnúť, nie sú opodstatnené. S našimi výpočtami bude dom stabilný a určite prežije aj vaše vnúčatá. Postaviť dom nie je ťažké, ale rozhodnúť sa pre správny stavebný materiál, ktorý spĺňa viacero podmienok pre modernú, funkčnú a úspornú stavbu je náročné, ale ani s tým nemáme problém. Stačí sa na nás obrátiť buď telefonicky alebo si nájsť informácie na webových stránkach. Tam je pre vás prichystaných aj niekoľko dobrých tipov a rád, stačí si ich len prečítať a hneď nás kontaktovať, na všetky vaše otázky odpovieme obratom.

 

Odborníci na svojom mieste
U nás pracujú len profesionáli, odborníci, ktorí si uvedomujú dôležitosť každého detailu, ktorý je pri navrhovaní stavby, ale aj pri samotnej realizácii veľmi podstatný, a bez ktorých by bola stabilita a bezpečnosť domu viac ako otázna. Nehovoriac o dôslednosti už pri samotnej realizácii stavby, ktorá musí spĺňať najprísnejšie kritériá.

výstavba

Našim cieľom je odbremeniť vás
Naše dlhoročné skúsenosti a množstvo zrealizovaných projektov hovoria za všetko, sú výsledkom poctivej a precíznej práce, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Vieme, čo robíme a za svojou prácou si stojíme. My vám ponúkame partnerstvo pri riešení mnohých problémov, spojených s vypracovaním projektu a ušetríme vašu energiu, aby ste ju mohli vydať iným, príjemnejším spôsobom. Ak je v našich silách odbremeniť vás, radi to urobíme. A tak neváhajte kontaktovať nás hneď. Náš personál je na profesionálnej úrovni, je pripravený odpovedať vám na akékoľvek otázky, či pomôcť vyriešiť akýkoľvek problém, stačí nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Mohlo by se vám také líbit...