Služby

Masáž nie len pre pánov

Určite ste už mnohý vyskúšali masáž. No nie je masáž ako masáž. Je pomerne obrovské množstvo rôznych masáží, či už sa jedná o rehabilitačné a teda zdravotné masáže v zdravotníckych zariadeniach, relaxačné masáže ako je napríklad thajská masáž, olejová masáž, medová či takzvaná banková masáž, masáž pomocou lávových kameňov, indická masáž ale aj športová masáž a mnoho, mnoho ďalších rôznych masáží.

lávové kamene

V salóne Tantra Diamond Vás vovedieme do tajov erotických masáží celého tela. Ono v samotnej podstate sa nejedná len o masáž Vášho tela, pri tantrickej masáži sa Vám dostane aj blahodarnej masáži Vašej mysle a duše. Tantra je energia, ktorú máme každý z nás v našom vnútri, no nie každý si ju vie uvedomiť vo svojej podstate a teda vo svojom bytí. V našom salóne Vám ukážeme, ako správne pracovať s vlastnou energiou tela a ako ju správne nasmerovať a využiť vo svoj vlastný prospech a teda v prospech mysle a dokonalého uvoľnenia tela.

vonné tyčinky

Vo vopred dohodnutom termíne Vás privíta Vami vybraná tantra masérka, ktorá je profesionálne vyškolená v oblasti erotických tantra masáží, ostatne ako všetok náš personál a ktorá sa o Vás bude s láskou po celý čas pobytu starať. U nás zabudnete na každodenné starosti a zrelaxujete dušu i telo. Erotické masáže blahodarne vplývajú na celkový pokoj a pohodu a preto sú veľmi vhodné pre každého bez ohľadu na pohlavie a vek. Každý, kto ešte neskúsil erotické tantra masáže by tak mal urobiť čím skôr. Krásne Vás uvoľnia, prebudia vo Vás zmysel života a naučíte sa ako ovládať správne svoje telo.

príjemné prostredie

V salóne Tantra Diamond Bratislava dostanete všetko, čo budete potrebovať na pohodové absolvovanie erotickej masáže vrátane súkromia. V súkromných priestoroch si môžete nerušene uvoľniť svoje telo a myseľ bez toho, aby Vás niekto vyrušoval, alebo aby ste mali obavy o svoje osobné veci. V týchto priestoroch určených len pre Vás sa budete nachádzať iba vy a Vaša tantra masérka. Tak príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily do nasledujúcich dní. Tešíme sa na Vás.

Mohlo by se vám také líbit...