Nezařazené

Podľa čoho vyberať darčeky pre svoju partnerku

Aj vy máte problém s výberom toho správneho darčeka. No my muži sme už raz taký. Nie všetky ženy ocenia šperky, alebo oblečenie. Niektoré dokonca naozaj netúžia po ničom drahom. V nasledujúcich riadkoch by som vám rád poradil niekoľko tipov, podľa ktorých sa pri výbere darčeka môžete riadiť. Mne osobne to pomohlo, tak dúfam, že aj vám.

kytka
 

  1. Zamyslite sa nad tým, čo má vaša polovička rada. Ak miluje knihy, tak jej pokojne kúte knihu, ak je vášnivou psíčkarkou, tak nič nepokazíte ani obojkom pre psa, alebo nejako exkluzívnou konzervou. V tomto smere sa vám oplatí svoju priateľku jednoducho poznať.
  2. Ak spolu ešte len začínate, vyhnute sa príliš osobným darčekom. Nič nepokazíte kvetom, alebo lístkami do kina. Ak však viete o nejakých tých záľubách, tak choďte do toho.
  3. Pokiaľ patríte k fanúšikom takzvaných vtipných darčekov, teda tričiek s nápismi, alebo šálok, či vankúšov, tak to nemusí byť zlý nápad. No moja rada znie, s takýmito darčekmi počkajte až na pokročilejšie štádium vášho vzťahu. Hneď na začiatku, by ste toho mohli veľa pokaziť, pretože nie každá žena dostala do vienka obrovskú dávku humoru.
  4. Prekvapilo ma, že moju partnerku potešila forma na pečenie muffinov. Bol som doslova zúfalý, tak som si povedal že to risknem a ono to zafungovalo. Pritom nepatrí k vášnivým pekárkam.
  5. Ak sa blíži výročie, alebo Valentín a vy už naozaj neviete čo vymyslieť, tak večerou nič nepokazíte. Navarte ju sám. Uvidíte, že to vaša partnerka ocení viac ako drahú reštauráciu. Aj keď som počul už o ženách, ktoré by dali prednosť druhej možnosti, tak neviem.

 
jídlo

No a posledná rada na záver. Hlavne na nejakú drobnosť nezabudnite. Odtrhnite kvet z lúky po ceste domov, alebo kúpte aspoň čokoládu. Verte, že drobným, alebo nie úplne vhodným darčekom, pokazíte vždy menej, ako žiadnym. Hovorím z vlastnej skúsenosti, takže chlapi, dajte si v tomto naozaj povedať.
 
 

Mohlo by se vám také líbit...