Výrobky

Nové typy reflektorov

Túžime po kvalitnom osvetlení, ktoré by žiarilo po celej miestnosti a my by sme si tak mohli robiť svoju prácu bez toho, by sme si nekazili oči a neboli unavení? Vsadím sa, že odpoveď je áno. Práve v tejto situácii nám presne pomôže produkt a následne webový odkaz, ktorým sa budem venovať.

světlomat

Produkt, ktorý mám na mysli má však i podstatnú výhodu v šetrení našej elektrickej energie. Jedná sa o moderný typ osvetlenia, kedy je halogénová žiarovka nahradená diódou led. Už tento fakt teda svedčí o tom, že sa jedná o modernú metódu vyžarovania. Osvetlenia, ktoré disponujú diódami led, jednoznačne vytlačili staré žiarovku z trhu. Získali si našu dôveru a veru sa nám to oplatilo.

Tieto svetelné produkty sú k našej elektrickej energii o mnoho úspornejšie a osvetlenie, ktoré vyžarujú je už na prvý pohľad silnejšie a kvalitnejšie, pričom sa určuje pomocou teploty farby. Tovar, ktorý opisujem disponuje bielou teplotou farby, ktorá je ideálna na dlhšiu činnosť a prácu i na každodenné činnosti. Ich teplota svetla je teda od 4000- 6500 Kelvinov, čo posudzujeme i z toho, že svietia na bielo. Pri menšom stupni Kelvinov by svietili do červena, čoho sme boli svedkami u starých žiaroviek, ktoré mali žltý nádych, teda mali slabší výkon.

srdce

Ak to teda zhrniem, tieto skvelé vlastnosti a praktické využitie, ktoré sa týka osvetlenia veľkej časti miestnosti kvalitným svetlom má reflektor led, ku ktorému pridám i odkaz:
https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory

Na tomto e- shope nájdeme viac druhov týchto skvelých reflektorov, pričom vždy sa jedná o kvalitu, pretože na všetkých s pýši výrobca Genesis svojou značkou. Ako ste si mohli všimnúť, ďalšou praktickou dispozíciou je, že ide o modely typu Slim, ktoré sú v doslovnom preklade štíhle, úzke, teda zaberú minimum miesta a ľahko sa prenášajú, celý objem sa sústredí jedine na štvorec, z ktorého vychádza osvetlenie.

Mohlo by se vám také líbit...