Služby

Body tantrická masáž pre skúsených

Tantrická masáž je exotická, zaujímavá a veľmi originálna už sama o sebe. Avšak aj táto sa môže deliť na niekoľko kategórii a mať v niečom odlišné postupy. Napríklad taká body massage Bratislava Tantra predstavuje o stupeň vyšší level senzuálnej praktiky, ktorú ocenia primárne tí, čo už sú s „classic tantrou“ dobre oboznámení a vedia, aká je jej podstata a čo od nej približne môžu očakávať.

  • Pre nich bude tento nový level opäť niečím, čo im dokáže rozšíriť obzory. Opäť pôjde o poznanie nového pôžitku, ktorý bol pre nich doposiaľ neznámy.

šťastný muž so ženou

A o čom presnejšie je táto „body tantrická masáž“?

Charakteristikou začneme najlepšie spôsobom, ktorý bude veľmi výstižný. V podstate stačí, ak si preložíme pojem „body“ do slovenčiny, čo v našom rodnom jazyku znamená „telo“. Pri tejto praktike sa tak nepoužívajú (len) ruky, ale masérka používa svoje príťažlivé ženské telo. Presnejšie to môžeme nazvať, že ide o praktiku „trenia tela o telo“, ktorá má logicky silnejší senzuálny význam.

ženské telo

Súčasťou je takisto špeciálny vonný olejček a pozornosť sa v tomto prípade venuje celému telu zákazníka. Tým pádom je cieľom dokonalé uvoľnenie a odstránenie blokov, na ktoré by nestačili senzuálne dotyky samotných rúk, ktoré sa používajú pri „classic tantre“. Celý zážitok je navyše viac intenzívnejší a ako bolo spomenuté na začiatku, ide o vhodnú voľbu najmä pre tých, ktorí sú už dostatočne oboznámení s klasikou a hľadajú niečo viac, respektíve niečo nové.

Pocit príjemne hrejivého ženského tela pôsobí na mnohých mužov prirodzene atraktívnym a zároveň uvoľňujúcim účinkom. Je však takisto prirodzené, ak niekto, kto je v užívaní si týchto služieb nováčikom, bude cítiť napätie, stud alebo nadmerné vzrušenie. Práve pre nich môže byť vhodnejšie dozvedieť sa niečo viac o klasickej tantre a zoznámiť sa najskôr s ňou, v čom zákazníkovi efektívne pomôže takisto úvodný rituál namaste.

Mohlo by se vám také líbit...