Nezařazené

Facebook spúšťa svoju streamovaciu službu

· Facebook je sociálna sieť ktorá sa neustále vylepšuje a hľadá možnosti ako zaujať milióny používateľov. Tento krát sa rozhodla že spustí svoju streamovaciu službu kde bude vysielať svoje seriáli. Je to aj z toho dôvodu že Facebook stráca každým dňom svojich používateľov. V seriáli na Facebooku bude účinkovať aj herečka ktorá je nám veľmi známa. V tomto seriáli si zahrá jedno z dvojčiat Olsenových, teda herečka z filmu Avangers- Elizabeth Olsen.

podnikatel

· Prvých 10 časti v prvej sérii bude odvysielaných v službe Watch. Zatiaľ však nevieme či pôjde o streamovaciu službu v ktorej si seriál či inú tvorbu môžeme pozrieť zdarma alebo si bude musieť za ňu priplatiť, avšak 10 miliónov dolárov bolo vyhradených práve na tento seriál, čiže asi nepôjde o seriál ktorý nebude vysielaní zdarma.

· Jeden seriál by mal mať dĺžku približne 30 minút. Čo znamená že prvých desať časti by mali byť odvysielané za 10 dní a potom sa uvidí či bude sociálna siatej ďalej seriál produkovať, alebo seriál úplne zruší, to však závisí od divákov sociálnej siete.

počítač

» Niečo podobné zamýšľa aj televízia Disney ktorá chce spustiť vysielanie online. Okrem toho že vysiela svoju tvorbu v televízii, bude tvorba tejto televízie rozšírenejšia a presunie ju na online svet. Pripojiť by sa mal k nej Apple ktorý chce vysielať informácie o svojich produktoch a novinkách ktoré práve vychádzajú z ich dielne.

fcb

» Práve Disney sa chce dostať z obrazoviek do online sveta, pretože vie že sa tam nachádzajú milióny používateľov. Preto hľadá alternatívu ako zaujať divákov, čo najlepšou tvorbou ktorú ponúka vo svojej televíznej tvorbe.

» Sám som zvedavý ako vysielanie Facebooku dopadne. Úspešnosť môže ale ak nemusí byť. To však záleží od toho, čo si od seriálu sľubuje. Nechajme sa prekvapiť čo veľmi známa sociálne siete vymyslí.

Mohlo by se vám také líbit...