Www

Nevyužitý Google!

Len email
Vyhľadávač Google je u nás veľmi známy a zrejme asi aj ten najpoužívanejší vôbec. Hľadáme tam informácie, ktoré potrebujeme do školy, práce, pozeráme si tam obrázky, mapy a recenzie. Druhým prioritným využitím je služba elektronickej pošty, ktorú ponúka. Ak niekto nemá aspoň jeden email na Google, je to, prinajmenšom, už netradičné. Skrátka sú to oboje internetové služby, čo nám vo výraznej miere zjednodušujú život. V porovnaní s predchádzajúcimi dvoma, je však pomerne málo ľudí, čo pozná a aktívne využíva aj tie zvyšné. Zopár užitočných si preto predstavíme.stránka google.jpg
Prehľad služieb
Už dávno to totiž nie je len o emaily a hľadaní prakticky čohokoľvek. Portfólio poskytovaných aplikácií je rozsiahle a umožňujú prihláseným užívateľom, áno, na všetky je potrebné sa registrovať, teda vytvoriť email, vykonávať jednoducho a prehľadne takmer všetko, načo by potrebovali niekoľko iných programov a stránok. Ponúkame prehľad iba niekoľkých z nich:

  • Docs, Slides, Sheets – taký malý office balík, tvorba dokumentov, tabuliek a prezentácií
  • Sites – tvorba jednoduchých webových stránok, žiadna znalosť HTML
  • Google Ads, AdSense, Analytics – biznis balíček, tvorba a umiestňovanie reklám, sledovanie záujmu o vaše reklamy
  • Tilt brush – niečo pre umelecké povahy, 3D grafický editor
  • Blogger – podeľte sa so svetom o svoje myšlienky a zarobte na reklamách

stránka google.jpg
Oplatí sa
V našom krátkom prehľade sme vám predstavili niekoľko veľmi praktických služieb,ktoré sú úplne zadarmo a vlastne ich môže využiť každý. Kompletná ponuka je však niekoľkonásobne vyššia a zahŕňa aj komplexnejšie programy na tvorbu stránok, či pomoc podnikateľom. Všetko pod jedným emailom. Skutočne je si z čoho vyberať a limity sú len tie, ktoré si dáte sami. A nie, nerobíme reklamu, veď ani vy nebudete nič platiť! Dajte Google šancu a skúste si viac ako len email. Je to zadarmo, takže sa vám to určite oplatí. Skúšajte a objavujte, veľa zdarov a možno sa vidíme na Google+.

Mohlo by se vám také líbit...