Nezařazené

Nechajte vaše oblečenie rozkvitnúť spolu s letom

Leto je tu a spolu s ním tak ako aj každý rok prišla aj vôňa kvetov, polí, vody, a vlastne úplne celej prírody ktorá ožíva práve teraz – v lete. Máme pocit, že vôňa kvetov je všade okolo nás, cítime ju dokonca dobre že nie aj zo všetkých tým kvetovaných a divokých vzorov na blúzkach, sukniach a šatách.
Je to tak, k letu jednoducho patrí aj letné, svieže, rozkvitnuté a farbami obohatené oblečenie, ktoré dá nie len nám, ale aj všetkým pocítiť, že prítomnosť leta akceptujeme a naplno si ju tiež aj užívame. Kvetované, farebné a živé blúzky oživia náš šatník a dodajú nám tú správnu dávku letnej atmosféry. O aké kúsky teda obohatiť váš šatník v letných mesiacoch?

květinový vzor.jpg

  • Sandále, šľapky– ľahké, pohodlné a také ktoré urobia veľmi príjemnú bodku za vašim živých farbami obohateným letným outfitom. Ak ste si do teraz žiadne letné topánky vo forme sandál alebo iného typu šľapiek nezadovážili, určite navštívte predajňu obuvi a po nejakých pekných sa popozerajte. Nie len že vyzerajú úžasne a v lete vám na nohy padnú ako uliate, ale tiež pomôžete a necháte trochu vydúchnuť vašim nôžkam.
  • Kvetované bohémske šaty – nič nepatrí k letu v móde viac, ako kvetované vzory. Siahnuť môžete po akýchkoľvek, fialkách, margarétkach, púpavách, tulipánoch, levanduliach, či klasických a nikdy nestarnúcich ružiach. Zvoliť so môžete veľmi divoké farebné kombinácie, ale veľmi príjemné sú aj jemné, decentné vzory v kombinácií dvoch až troch farieb a to kľudne aj v kombinácii s bielou, ktorá je tiež na leto perfektná alebo aj letnou menej populárnou čiernou.

látky.jpg

  • Malá šikovná kabelka– keďže v lete toho v kabelke veľa asi nosiť nepotrebujeme, stačia nám základné veci, v ktorých nájdeme všetko potrebné. Na lete osobne zbožňujem malé taštičky, do ktorých si uložíme len tie najdôležitejšie veci, ktoré nevyhnutne potrebujeme. Leto je pre ne ako stvorené, pretože v lete nemusíme so sebou nosiť rukavice, šály, čapice ani svetre.

Mohlo by se vám také líbit...